Meieriet

bibliotek

Meieriet

bibliotek

Kontakt oss

Bilder av de ansatte på Meieriet bibliotek
Sist oppdatert 15. juni 2022

Kontaktinformasjon

Adresse: Storgata 27, 8370 Leknes

Telefonnummer: 48230542

E-post: bibliotek@vestvagoy.kommune.no

Ansatte

Joep Aarts, biblioteksjef: joep.aarts@vestvagoy.kommune.no

Kristin Granhus, arrangementsansvarlig: kristin.granhus@vestvagoy.kommune.no

Therese Vestnes, barne- og ungdomsbibliotekar: therese.vestnes@vestvagoy.kommune.no

Thor Hetzler, bibliotekar: thor.hetzler@vestvagoy.kommune.no

Unni Kasteng-Jakobsen, konsulent: unni.kasteng-jakobsen@vestvagoy.kommune.no

Therese Hetzler, bibliotekar: therese.hetzler@vestvagoy.kommune.no

Kem e vi?

  1. Kontakt oss

Sånn bruker du biblioteket

  1. Låneregler
  2. Bli låner
Besøk oss på facebookBesøk oss på instagram
Ansvarlig redaktør: Joep Aarts
Vestvågøy kommune
Bygget med Libry Content